Visiems puikios žinomos grupės “Kastaneda” narys Donatas Baumila – Dūnis nusprendė prisidėti prie sąrašo įžimybių, laiką leidžiančių ant parketo.

Donatas – nepirmasis Baumilų šeimos narys, nusprendęs parodyti ką moka LNK šokių aikštelėje, prieš metus tai jau darė jo brolis Vaidas.

A. Solomino (Klubas.lt) nuotrauka

Dūnis nusprendė nešvaistyti kitų laiko, ir pasitaręs su žmona šiaip ne taip surado savo dienotvarkėje spragą, kuri leido jam didelę dalį savo laiko praleisti mokantis naujų šokių žingselių. Paklaustas ar žmona nesijaudina dėl naujojo vyro užsiemimo, šis atsakė “Sutinku, kad šokis – tai intymu ir tarp partnerių gali atsirasti aistra. Bet svarbiausia susitvarkyti su savimi. Viskas priklauso nuo požiūrio. Man šokis – sunkus darbas, o moteris šalia – partnerė, siekianti bendrų tikslų”.

Beje, tai ne pirmas kartas kai Donatas pasirodys šokių aikštelėje. Paskutinį kartą jis tai darė lygiai prieš 22 metus, tuomet šokis buvo dar viena galimybė atrasti save.

Be Dūnio LNK šokių aikštelę tryps ir kitos garsios Lietuvos padangės žvaigždės – Merūnas Vitulskis, Katažina, Liepa, Ingrida Kazlauskaitė, Mindaugas Griškonis, Renata Uzialkaitė, Aušra Štukytė, Mantas Stonkus, Jurgita Anusauskienė, Kristina Navickaitė – Tina.