Vaikų prekės internetu tampa vis labiau populiarios dėl dviejų dalykų: visų pirma daug mažesnės kainos, ir antra, dėl galimybės pirkti prekes internetu, neišeinant iš namų. Tai sudaro komfortą bet kuriai namuose vaikus auginančiai mamytei ar namų šeimininkei. Juk vaikus palikti reikia rasti kur, vežti juos į darželį, važiuoti pirkti prekių, po to važiuoti pasiimti vaikus iš darželio, ir tik tada grįžti namo. Šiuolaikinės technologijos sudaro sąlygas naudotis globalizacijos privalumais, siųstis drabužėlius ne tik iš Lietuviškų drabužių parduotuvių bet ir iš viso pasaulio. Taip galima ne tik patogiai apsipirkti, bet ir gerokai sutaupyti.

Pėdkelnes moterys nešioja nuo senų senovės. Tiesa, juokinga tai, jog viduramžiais jas nešiojo tik vyrai, tai buvo vyro apdaras, tačiau vėliau imta dėvėti ir moterų. Tai yra plonas, megztas iš plonų siūlų, dažniausiai šilkinių, drabužis, dedamas ant nuogo kūno ir švelniai jį aptempiantis. Populiariausios yra kūno spalvos, permatomos pėdkelnės, tačiau šiandien populiarios ir spalvotos, įvairiausių raštų ir storių.

Pėdkelnių kokybė labiausiai priklauso nuo elastano. Kuo jo daugiau, tuo drabužis tampresnis, švelniau prisitaiko prie kūno formos ir neplyšta. Žinoma, firma nelygi firmai, tačiau akivaizdu, jog pėdkelnes geriau mautis ne sausomis rankomis, ypač jei šios esti šiurkščios, o drėgnomis, geriausia jei  jos pateptos kokiu nors kremu.

Vaikiškos pėdkelnės kadais buvo pardavinėjamos tik specializuotose parduotuvėse. Šiandien jų galima rasti ne tik rūbų parduotuvėse, bet ir didžiuosiuose prekybos centruose. Juk tai toks dalykas – moteris savo pėdkelnes susiplėšyti gali vos užkabinusi nageliu, o skubant į svarbų susitikimą, pavyzdžiui, darbo pokalbį, pakaitalą savo suplyšusioms pėdkelnėms reikia surasti labai greitai. Būtent todėl jas įsigyti galima net ir degalinėse.

Kažkada anksčiau moterimspo sijonais ar kelnėmis buvo siūlomos nešioti paprastos permatomos pėdkelnės. Tuo tarpu šiandien labai išpopuliarėjusios blauzdinės, timpos, atitinkančios beveik tokią pačią paskirtį kaip ir pėdkelnių.  Timpos nešiojamos ir po sijonais, po suknelėmis, bet ir prie paprastų marškinėlių ar ilgesnių palaidinių. Tai aštunto ir devinto dešimtmečio mados, sugrįžusios į šiandieną ir labai išpopuliarėjusios.

Visi gerai žino kojines „virš kelių“. Daugumai toks pėdkelnių variantas atrodo labai seksualus, iš tiesų, tai pakankamai erotiškas variantas, puikiai tinkantis vasarai, kai norisi, kad kojos atrodytų dailiai, bet taip pat norisi leisti savo apatinei kūno daliai kvėpuoti. Kitas pėdkelnių gaminys yra viso kūno kojinės, kurios  ypač išpopuliarėjo pradėjus prekybą erotinėmis ir sekso prekėmis. Tokios pėdkelnės dažniausiai tinkamos įvairiems meilės žaidimėliams ir siūlomos tiek specializuotose  erotinių prekių parduotuvėse, tiek internetu.  Tokios kojinės paprastai turi didesnę kainą, nes perkančios jas moterys nori, kad šių užtektų ilgesniam laikui. Taigi, šiais laikais pėdkelnių pasirinkimas milžiniškas.