AR  

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visos Lietuvoje egzistuojančios kreditus teikiančios įmonės dirba labai panašiomis sąlygomis ir jei jau prireikė skolinimosi galimybės – visiškai nesvarbu, iš kur tie pinigai gauti bus. Juk visos turi gana panašias palūkanas, grąžinimo laikotarpius, juolab, negrąžinus gręsia lygiai tos pačios sankcijos, kurios tikrai nebus džiaugsmas nei jūsų piniginei, nei psichikai. Tačiau tie, kurie netingi detaliai išsiaiškinti, ką siūlo kiekviena įmonę, kuri yra įsikūrusi Lietuvoje – pastebi labai daug skirtumų, kurie ir skatina pasinaudoti vienos firmos galimybėmis, o ne kitos. Svarbiausia, kad prieš skolinimąsi išsistudijuotumėte skirtingus variantus, kurie jums padės rasti geriausiai tinkantį variantą. Šiuo atveju, kaip palyginimą, pasiėmėme dvi skirtingas Lietuvoje puikiai veikiančias firma, kurios siūlo skolintis kiek skirtingomis sąlygomis. Tie, kas domisi mažiau, pamanys, kad sąlygos vienodos, tad visiškai nėra skirtumo, kurios paslaugomis pasinaudoti. Tačiau tiesa ta, kad skirtumas ne tik yra tačiau jis dar ir gana didelis, tad pabandykime kartu surasti skirtumus, kurie gali paskatinti labiau pasitikėti viena firma, o ne kita. Greitieji kreditai – geriausia galimybė sutvarkyti finansines bėdas. Svarbiausia, tegul skolinimais nebūna impulsyvus žingsnis lydimas kitų neapgalvotų sprendimų.

  • Turbūt pats pagrindinis skirtumas, kuris leis šių dviejų kompanijų išsiskyrimą į dvi dalis yra tai, jog viena suteikia paskolas be užstato, o kita su. Šiuo atveju skirtumai dar labiau smulkinami. Mogo reikalauja užstatyti automobilį, tačiau nebūtini turite būti dirbantis asmuo. Tai suteikia plačias galimybes asmenims, kurie neturi pastovaus darbo, arba jų alga nėra reguliari.
  • Štai Vivus kreditas nereikalauja visiškai jokio užstato, tad neprivalote turėti materialaus turto, kuris galėtų būti tarsi užstatas siekiant gauti paskolą. Tačiau darbas yra privalomas. Konkrečiau – pastovios pajamos, tačiau būtent oficiali alga ir gali būti pagrindinis garantas, kada pinigai tikrai bus grąžinti. Žinoma, bet kuriuo atveju daromos įvairiausios išimtys, tačiau tuomet reikia ne teikti paraišką oficialiu būdu, o keliauti tiesiai į įmonę ir tartis dėl asmeninio pokalbio su direktoriumi ar atsakingu asmenimi.
  • Grąžinimo termino atžvilgiu, bet kuriuo atveju – dažniausiai laikotarpis būna nustatomas oficialiai pagal tai, kokią pinigų sumą pasiskolinkite ir, žinoma, reguliuojant palūkanas. Skirtumas toks, kad mogo.lt suteikia galimybę du mėnesius negrąžinti paskolos po pasiskolinimo. Tiksliau, pailsėkite iki tol, kol reikės grąžinti, pasidžiaukite pinigais. Vivus.lt tokių sąlygų nereikia, nebent per įvairias akcijas tad pasidomėkite.

Ir čia labai trumpai aptarėme tik du variantus. Lietuvoje jų yra nepalyginamai daugiau, tad tereikia domėtis, ieškoti ir taip atrasite. Svarbiausia, žinoma, kaip pagrindinį kriterijų pasirinkti ir įvertinti savo turimą turtą ir pastovias pajamas. Kuomet žinosite šiuos variantus bus daug paprasčiau pasirinkti kitus.