Sakysite temos antraštė yra labai kvaila. Kiekvienas žino, kas yra pinigai ir kokie jie svarbūs norint išgyventi šiame pasaulyje. Ar esate matę vieną greitųjų kreditų reklamą, kurioje viščiukas aiškina, kad visas pasaulis yra apsuptas machinacijų ir geriausia ką galime padaryti – visiškai atsisakyti pinigų. Gyventi be jų. Svarbiausia, kad prie to prisidėtų visas pasaulis – tuomet išgyventi bus labai paprasta. Ar tai Utopija ar pasaulio vizija, kuri kada nors išsipildys? Klausimas ar mes norime, kad ji išsipildytų. Ką reiškia gyventi be pinigų ir kodėl tai būtinai turėtų būti gerai? Galbūt tik jie ir padeda pasauliui dar suktis. Nustojus gyventi dėl popiergalių, paprasčiausiai, nustosime ir judėti.

Kas yra pinigai?

Atsakyti galima labai paprastai. Tai mažyčiai popierėliai, kurie sugeba visą paskui sukti ratu. Žinote, paskutiniu metu dažnai galvoju, kad vagys nėra jau tokie blogi. Jie keliauja prieš sistemą, kuri yra taip stipriai įsitvirtinusi ir nebeaišku, ar ji tikrai gerai. Paprasčiausiai, nebežinoma kaip elgtis ir keisti esamą situaciją. Logiška, šiuo metu, miesto žmogus net neįsivaizduotų, iš kur būtų galima gauti maisto. Paprastesni, dar nueit į mišką ir grybautų, o k daryti tiems, kurie gyvenime nėra matę jokio juodo darbo ir gyvena tik su pinigų pilnos kišenėmis. Atrie krediti – latviškai, quickly credits – angliškai, greitieji kreditai – lietuviškai… Daugeliui skęstančiųjų tai gelbėjimosi ratas… Tačiau, kas yra pastarieji? Tik paprasčiausia verslo rūšis?

Greitųjų kreditų žaidimai ir panašūs džiaugsmai

Greitųjų kreditų pagrindinis tikslas sutikti reikiamą pinigų sumą kiekvienam, kuriam tik jos užsireikia. Jei esate finansinėje duobėje arba einate jos link, visada pradedate galvoti pačias realiausias galimybes, kaip ištrūkti. Tuomet ir pasirodo greitieji kreditai. Jie jums sakys: “Mes galite tapti jūsų išgelbėtojais”. Išties ir tampa.  Kai kuriuos žmones užspaudžia finansinės bėdos labai netikėtai. Net jei jų pajamos paprastai yra gana pastovios ir jie niekada nesiskundė, kad gali prireikti pinigų, tai dar nereiškia, kad neišauš diena, kad firmos bus vienintelis išsigelbėjimas.

Kaip man rasti geriausią išeitį?

Mes net negalime pasakyti, kuria linkme reikia eiti, kas ta išeitis atsirastų. Vėlgi, krediti interneta latviškai reiškia greituosius kreditus internetu, kurie angliškai skambėtų, maždaug, credit online. Jei jums reikalinga tam tikro dydžio pinigų suma ir nežinoje jokių alternatyvų, kurios galėtų būti užtektinai geros, kad leistu jums vėl džiaugtis gyvenimu – pasinaudokite kreditų paslaugomis. Na, tai bent jau pati realiausia galimybė vėl drąsiai stovėti ant kojų ir pradėti matyti šviesą.

Greitieji kreditai nei toks geras pasirinkimas, kaip sako reklamos, nei toks blogas, kaip mano visuomenė. Tarpinis variantas, kuris dažnai išsprendžia žmonių finansines problemas.