Plintant išmaniosioms technologijoms pastebėta, kad jų atsparumus dūžiams yra vis silpnesnis. Rodos, nusiperki daiktą, sumokėti už jį beveik keli tūkstančius litus ir vos nukritęs ant žemės jis sudūžta. Būtent todėl labai svarbu pasirūpinti tinkamą jo apsauga, ir šiuo atveju tai būtų dėklai ir plėvelės. Aišku, siekiant, kad dėklas tikrai veiktų funkcionaliai –  reikia pirkti originalą. O jei esate bent kiek susipažinęs su kainomis galite pamatyti, kad jo kaina yra gana gąsdinanti. Jei palygintume internetines ir realius prekybos centrus, tai pirmasis variantas siūlo kiek pigesnę produkciją, tačiau ji taip pat gana brangi ir siekia daugiau nei šimtą litų. Štai Galaxy S3 dėklai kainuoja kiek daugiau nei  1 50 litų. Aišku, visada galima pirkti padirbinį, kuris įvertintas kokiais 20 litų. Skirtumą ir mes matome labai aiškiai. Tokią didelę pinigų sumą padėti viena dėklo pirkimui gali būti kiek gaila…

Tad gal geriau pirkti paprastą?

Ne.

Kodėl?

Atsakome…

Logiška, kad originalaus dėklo kokybė bus daug geresnė. Ji gaminama iš specialių medžiagų, kurios būtų visiškai atsparios dūžiams. Juolab, originalūs dėklai yra siūlomi tos pačios firmos, kuris teikia iš išmanųjį daiktą, šiuo atveju tai galėtų būti Galaxy s3. Nei viena firma nerizikuotų savo vardu ir nepardavinėtų produkcijos, kuri neatliktų savo funkcijos. Štai pagrindinė telefono funkcija tikrai nėra nesudužti, tad jei daiktas išslydo iš rankų – teks jį lopyti. Iš prastų medžiagų pagamintas dėkliukas gali labai gretai susigadinti ir nukritus telefonui negebėti jo apsaugoti. Tokiu atveju, net ir keliasdešimt litų, kuriuos jūs išliesite paprastam iš turgaus pirktam dėklui bus visiškai nenaudingi ir praktiškai išmesti į šiukšlių dėžę. Galbūt todėl mes ir bandome įtikinti, kad kur kas geriau yra pirkti brangesnius, tačiau originalius daiktus, kurie jums ilgai tarnaus.

Juolab, originalūs tikrai tobulai tiks savo forma. Taip jau pasitaiko, kad įsigijus variantą iš turgaus, grįžus namo tenka liūdėti, kadangi dėklas ne visiškai atitinką pačio prietaiso formą. Vėlgi, pinigai išleisti veltui, o turguj be čekio neikas jums jau neatiduos pinigų už prekę.