Jei draugo ar šiaip artimo žmogaus gimtadienis ne už kalnų – laikas sugalvoti, ką būtų galima jam padovanoti. Dažniausiai paieškos ilgai užtrunka, nes siekiant rasti tobuliausią variantą tenka labai rimtai pasukti galvą. Juolab, gimtadienio dovanos yra labai asmeniškos, tad kuo tinkamesnį variantą surasite – tuo labiau pradžiuginsite artimą. O kad netektų susikrimsti neradus geriausio pasirinkimo – remkitės horoskopais, kurie gali labai daug pasakyti apie mylimą žmogų.

Avinas: nepriklausomai nuo gavėjo lyties – tinkamas pasirinkimas yra parfumerijos gaminiai. Tačiau tiesa ta, kad avinams labiau patinka dovanoti nei dovanas gauti, tad jie nesureikšmina to, ką jiems įteiksite.

Jautis: jaučiai myli dovanas, tad jas išrinkite kuo atidžiau. Kadangi jie yra žemės simbolis, tad labai linksta link natūralumo. Tačiau tuo pačiu ir prabangos.

Dvyniai: pastarieji mėgsta staigmenas, tad retas pasakys, ko jam reikia iš tikro. Auksiniai ar kito brangaus metalo daiktai – geras pasirinkimas.

Vėžiai: pastarieji mėgsta jaukumą. Jiems puikiai tiktų dovana, kuri net būtų pagaminta jūsų pačių rankomis. Numegzkite šaliką. Jie bus sužavėti ir tikrai įvertins jūsų pastangas.

Liūtai: jie mėgsta praktiškas dovanas. Jei paklaustumėte ko jiems reikia – jie mielai paaiškins. Net nurodys parduotuvę, kur tai galima rasti.

Mergelės: jos mėgsta pasilepinti, tad vakaras SPA joms labai patiks. Jei tai per brangu – tuomet padovanokite tokio pobūdžio komplektą, kurį būtų galima naudoti namuose.

Skorpionai: jiems tik smulkmenos, kurias galima panaudoti buityje. Kad ir paprasčiausia rankšluostis. Jiems tai gera dovana.

Šauliai: jie mėgsta rankų darbo dovanas. Padovanokite užrašų knygelę, kurią galima įsigyti turguose, per Kaziuko mugę. Kad ir paprasčiausią šaliką, kuri būtų megztas mielos bobutės.

Ožiaragiai: jie prabangos mėgėjai. Pirkite tik kokybiškus, vardinius daiktus. Paprasto daikto jie neįvertins.

Vandeniai: jie mėgsta aktyvias pramogas padovanokite kelionę arba paprasčiausiai šuolį parašiutu.

Žuvys: mielos dovanėlės – jų stichija. Net ir daugeliui atsibodusios smulkmenos jiems yra geras pasirinkimas.

Štai ir viskas. Įvertinę raskite mielą ir tinkamą pasirinkimą. Sėkmės ir tegul dovana nudžiugina mylimą žmogų.