žalgiris_džiugins_pigiomis_bilietų_kainomisIštikimiausi Kauno “Žalgirio” gerbėjai jau nuo rytojaus galės prasitęsti savo abonementus naujajam 2012-2013 m. sezonui. Šią vasarą tą padaryti jie galės visose Bilietai.lt kasose bei internetu. Artėjančio sezono abonementai sirgalius vilios ne tik aukščiausio lygio krepšinio kovomis, bet ir patraukliausia kaina “Žalgirio” istorijoje.
Praėjusį sezoną į トŽalgirio” areną persikėlę žalgiriečiai visada jautė už jų nugarų kaip mūras stovinčių aistruolių palaikymą. Antrus metus iš eilės tris titulus iškovoję トŽalgirio” krepšininkai tikisi, kad ir naujajame sezone abonementus įsigiję sirgaliai bus pagrindinė juos į priekį vedanti jėga.
トPrieš metus persikeliant iš Kauno sporto halės į トŽalgirio” areną, nuogąstavome, kad triskart didesnę erdvę mūsų gerbėjai sunkiai užpildys. Visgi, jau nuo pirmųjų rungtynių aistruoliai įrodė savo meilę “Žalgiriui” ir areną pavertė tikrais mūsų namais, – sakė šiuo metu su Lietuvos vyrų rinktine besidarbuojantis Mantas Kalnietis. – Tokio paties aktyvumo pratęsiant ar įsigyjant abonementus laukiame ir šį sezoną. Abonementų kaina pasidarė dar patrauklesnė, トŽalgiris” ketina tapti dar lietuviškesne komanda, todėl neabejojame, kad ir kitą sezoną atmosfera “Žalgirio” arenoje bus nepakartojama. ČIA IŠTIES UŽVIRS MŪSŲ KRAUJAS!”
Kalbėdamas apie abonementų kainas M.Kalnietisneklydo. Šiemet pigiausias abonementas kainuos 179 Lt, o praėjusio sezono abonementų savininkai dar sulauks ir 15 proc. nuolaidos. トŽalgirio” abonementą sudarys Eurolygos reguliaraus sezono, VTB Vieningosios lygos (iki pusfinalio) ir visos LKL rungtynės “Žalgirio” arenoje. Žalgiriečiams patekus į Eurolygos トTop 16″ etapą, abonementų turėtojai galės juos prasitęsti su 30 proc. nuolaida.
Dar daugiau privilegijų sulauks Kauno トŽalgirio” Klubo nariai ir suskubsiantys jais tapti. Jie ne tik galės pasinaudoti iki 50 proc. nuolaida, bet ir turės galimybę pasibaigus abonementų pratęsimo etapui pirmieji išsirinkti norimas vietas arenoje.
Šiemet トŽalgirio” abonementų prekyba šiek tiek skirsis nuo ankstesniųjų metų. Abonementus bus galima įsigyti visose Bilietai.lt kasose bei internetu, o vardines korteles reikės atsiimti vėliau – rugsėjo mėnesį, pateikus pirkimo čekį ir asmens dokumentą. Taip bus išvengta eilių “Žalgirio” arenos kasoje.
Abonementų atnaujinimas vyks nuo liepos 18 d. iki rugpjūčio 5 d. “Žalgirio” Klubo nariai abonementus į norimas vietas galės išsirinkti rugpjūčio 6-7 dienomis, o visuotinė prekyba abonementais vyks nuo rugpjūčio 8 d. iki rugsėjo 21 d.