Telefonų atsakikliai – sritis, be kurios neišsiverčia dauguma įmonių. Kaip ir bet kur, čia vyrauja ne tik objektyvios, bet ir subjektyvios nuomonės. Suprantama, jog neapsieinama ir be naujokų klausimų, bandymų įpiršti savo teiginius.Blue Square Call Answering for larger business

Tarp telefonų atsakiklių paslaugas teikiančių kompanijų išsiskiria blu-sq. Žinoma, gerąja prasme. Galima teigti, jog ką tik minėtas pavadinimas slepia kokybę. Na, o ko, jei ne kokybės, reikia žmonėms? Aišku, jog pastaroji yra kiekvienos sferos pagrindinis kriterijus bei varomoji jėga. Kokybė – tai judėti į priekį leidžiantis veiksnys. Visgi kas po ja slypi? Klausimas – ką reiškia penkių raidžių junginys „blu-sq“? Atsakymas nėra nei ilgas, nei sudėtingas. Tai Blue Square Telefonų Atsakikliai. Kai sužinoma reikšmė, ateina metas mąstyti apie dar gilesnes įžvalgas.

„Blue“ ir „Square“. Kaip tai siejasi su telefonų atsakikliais, angliškai vadinamais „telephone answering“, kokios sąsajos įžvelgiamos su paslaugomis, su komunikacijomis? Pirmiausia išsiaiškinkime, kodėl vartojamas žodis „Blue“. Taip, jis nurodo spalvą. Išvertus į lietuvių kalbą, gaunama „mėlynas“. Galbūt iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtinga, tačiau iš tiesų taip nėra. Juk turbūt ne kartą teko girdėti junginį „žydrieji ekranai“. Galima interpretuoti, jog tokiu būdu stengiamasi parodyti aprėpiamas platumas, pajėgumą bei vientisumą. Taigi, o kuo čia dėtas „Square“ (kvadratas)? Šis žodis taip pat tinkamas norint apibūdinti ekranus. Šie iš dalies yra komunikacijos simbolis, tad viskas atrodo tikrai logiškai. Apskritai kvadrato figūra visuomet būna taisyklinga, pasižymi lygiomis kraštinėmis – išduodamas požiūris, apimantis tobulumo siekimą. Dabar ateina eilė klausimui, kuo minėtos įžvalgos artimos telefonų atsakikliams. Pirmyn prie paaiškinimo. Telefonų atsakikliai – viena iš komunikacijos sferų. Tai ir paslauga, todėl gera kokybė tiesiog būtina. Vadinasi, „Blue Square“ ir tobulumo siekimas – suprantamas ir dėmesio vertas derinys.

Tad kaip telefonų atsakikliai atrodo iš pirmo žvilgsnio? Įspūdis įdomus, mat matomas aukštumų siekimas. Netgi galima teigti, jog, nors ir netiesiogiai, minima sritis skatina pasitempti. Na, o įvairios kompanijos tai ir daro, kai naudojasi telefonų atsakikliais.