Pradėjus remontuoti savo būstą kyla daugybė klausimų, tenka spręsti visą galybę netikėtų problemų ir rūpesčių, dėl to visai nesinori galvoti, kokia virtuvės baldų spalva būtų geriausia. Deja, neišvengiamai tai yra būtina, jei norima atsinaujinti virtuvę ir džiaugtis savo pasirinkimu.

Dėl spalvų ir jų atspalvių gausybės neapžvelgsime visų įmanomų variantų, tačiau keletą jų įvardinsime ir pateiksime argumentus už bei prieš.

Kaitlentė ant virtuvinio stalo stalviršio

Kaitlentė ant virtuvinio stalo stalviršio – šaunus dizaino sprendimas

Visų pirma, dažnai sutinkama spalva – balta. Balti virtuvės baldai atrodo gražiai, suteikia erdvės jausmą nedidelėse virtuvėse, puikiai žiūrisi derinant su tamsesnėmis spalvomis. Tačiau tinkamai neprižiūrint balta spalva gana greitai purvinasi, tenka dažniau valyti. Toks grožis reikalauja šiek tiek daugiau laiko.

Mėgiama ir priešinga – juoda spalva. Juodos spalvos virtuvės baldai labiau tinkami erdvioms ir daug šviesos turinčioms virtuvėms, pavyzdžiui, namuose su itin dideliais langais. Tuo tarpu mažytėse daugiabučių virtuvėse juoda spalva tik dar labiau sumažina erdvę, užtamsina visą patalpą. Be abejo, juodi virtuvės baldai ne taip stipriai parodo nešvarumus, tačiau rinktis tamsią virtuvę reikėtų labai apdairiai.

Natūralaus medžio, pavyzdžiui, pušies spalvos virtuvės baldai puikiai tinka sodose ar sodybose, užmiesčio namuose. Tačiau jei visas namas yra medinis, spalvos gali susilieti ir virtuvė „paskęsta“, nebe atrodo taip gražiai. Šviesi medžio spalva suteikia virtuvei gyvumo, erdvės pojūtį, o patys virtuvės baldai nukelia arčiau gamtos, tad medžio spalvos baldus vertėtų rinktis gamtą mėgstantiems žmonėms.

Ryškių spalvų virtuvės – modernumo ir žaismingumo simbolis. Jei mėgstate modernius dalykus, laikote save šiuolaikišku, ryškių spalvų virtuvė Jums turėtų patikti. Vėl gi, nereikėtų persistengti, kadangi ryškios spalvos greičiai pabosta, o jų įvairovė laiku bėgant gali pradėti labiau erzinti, o ne džiuginti.

www.VirtuvesBaldai.lt Jums gali pasiūlyti daugybę spalvų ir atspalvių, iš kurių turėtų sau tinkamą išsirinkti kiekviena šeima, ieškanti sau naujų virtuvės baldų. Be to, pasikonsultavę su specialistais galėsite lengviau nuspręsti, kokia spalva Jums tinkamesnė, kokie atspalviai padėtų išplėsti erdvę ar padarytų namus jaukesniais.